PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=796939}
6,9 4 672
oceny
6,9 10 1 4672
Zasada przyjemności
powrót do forum serialu Zasada przyjemności

Nigdy nie byłam fanką tak mocnego kina, ale zwiastun mnie zaintrygował. Z chęcią obejrzę pierwszy odcinek :)

Alesandra7767

Ja za to nigdy nie byłam fanką polskich seriali, bo miałam wrażenie, że przy światowych są bardzo słabe, ale po pierwszym odcinku muszę przyznać, że w tym serialu wszystko trzyma wysoki poziom ;)

malwina_malwa90

Nie zawiodłam się :) Na razie jest świetny klimat, oby nic się nie popsuło :D

Alesandra7767

Serial na prawdę mnie zaskoczył, po pierwszych minutach odcinkach byłem pewien że to kolejna kalka 15 letniego serialu amerykańskiego o szukaniu mordercy, banalne naprowadzanie na fałszywych sprawców i co chwila zmiana podejrzanego a tymczasem... Serial jest wielowątkowy , świetne zagrany. Dawno nie miałam podczas oglądania syndromu "jeszcze jednego odcinka" nie dbając o to że jutro będę ...

ocenił(a) serial na 9
agacia1992

No ja syndrom "jeszcze jednego odcinka" mam często, ale raczej tylko przy zagranicznych serialach ;) "Zasada..." to pierwszy polski serial od naprawdę dawna dawna dawna, który uruchomił we mnie ten syndrom :) Jest dobry i co tu więcej pisać :)

ocenił(a) serial na 10
Alesandra7767

To będzie na pewno coś zupełnie innego niż dotychczas na naszych ekranach. Myślę że będzie o tym serialu głośno. Uwielbiam takie filmy/seriale więc na pewno się nie zawiodę :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones