Stanisława Celińska

7,9
17 387 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Stanisława Celińska

niż te nasze śliczne aczkolwiek drewniane gwiazdeczki.
Wspaniale gra ma genialny talent komediowy uwielbiam ją.

Max

Zgadzam się z tobą w 100% pamiętam ją z ról ,,Nie Ma Róży Bez Ognia,,czy ,,Noce i Dnie,,tam była piękna i młoda obecnie nadal jest w niej to piękno gdyż po tylu latach i przejściach życiowych nadal mnie zachwyca swoją grą aktorską.Wspaniale potrafi rozbawić mnie do łez ,,Pieniądze To Nie Wszystko,,czy ,,Mamuśkach,,ale i też występuje nadal zawodowo w teatrze,i to jest to co w niej podziwiam.Wiele obecnie młodych aktorek powinno brać z niej przykład- pozdrawiam wszystkich fanów Pani Stasi.

EHNATON2

Kto ma jakiekolwiek wątpliwości co do Jej talentu niech obejrzy mój ulubiony numer: http://www.youtube.com/watch?v=xKAJcRzHyps&playnext_from=TL&videos=B--X1rncUWY
:-)

Max

Nie jesteś dziwny. Po prostu odróżniasz prawdziwe mistrzostwo od kiczu. Pani Stasia, to aktorka najwyższej klasy i wszystkie och! i ach! są tu jak najbardziej na miejscu. Obok Ireny Kwiatkowskiej, to najlepsza polska aktorka wszech czasów. (Wg SJP wszech czasów piszemy rozdzielnie).

Egon_Olsen

No zgadzam się, zgadzam, to jest aktorka, a nie jakieś dwudziestoletnie "gwiazdki"!

Max

A kiedyś za czasów "Alternatwy 4" była naprawdę urodziwa. I to była taka typowo naturalna uroda. A nie kilo tapety na twarz i dopiero piękna.

konradwojtys

to prawdziwa aktorka z krwi i ości a nie plastikowa lalka

użytkownik usunięty
emillo97

Zgadzam sie .. Moze nie jest zbyt piękna ale ma mega talent . I ta rola w ,,Mamuśkach " ..Świetna

użytkownik usunięty
Max

Zgadzam sie .. Moze nie jest zbyt piękna ale ma mega talent . I ta rola w ,,Mamuśkach " ..Świetna

Kobieta piękna choć już niemłoda. Pamiętacie Agnisię z Nocy i Dni? Śliczności. Albo Krajobraz po bitwie? Polecam ten film. A o dzisiejszych młodych aktorkach to szkoda gadać, to już inne pokolenie, nie bedzie już takich gwiazd, cieszę się że należę do tej starszej generacji nie skażonej plastikiem.

Max

no fakt.. jest fenomenalna! swietna w "pienadze to nie wszystko", w "mamuskach" tez dala opis. brawo!

Max

wspaniała aktora. a i uwielbiam na nią patrzeć w "Krajobrazie po bitwie" - przepiękna!!!

Max

Nie jesteś dziwny, po prostu nie oceniasz aktorki po wyglądzie a po talencie. Według mnie Pani Stanisława to Aktorka przy Niej nasze pseudogwiazdeczki to tylko aktorki. Dzisiaj nie oceniamy aktora po talencie a po urodzie. Jeśli aktor ma talent, ale nie ma urody, w polskim kinie nie ma czego szukać. Weźmy wszystkie portale plotkarskie, programy o modzie gdzie na tapetę brany jest wygląd aktora, w to co jest ubrany i jak jest pomalowany a nie jak wypadł w danym filmie czy sztuce teatralnej. Niestety na dzień dzisiejszy filmy robi się aby pokazać jak piękna jest Pani Urbańska, Mucha czy Socha a nie aby pokazać jaki ma talent aktorski. Doszło nawet do tego, że kręcone są filmy wojenne z zawsze pięknymi paniami, nie ważne czy śpiewa w kawiarni czy walczy na froncie, dlatego dzisiejsze filmy są pozbawione jakiegokolwiek realizmu. Czy Krystyna Janda w Przesłuchaniu miała na sobie kilo tapety na twarzy i najmodniejszą sukienkę? No właśnie nie czego nie można powiedzieć o współczesnych bohaterkach filmów. Dziękuję.

Max

O nie,to nie dziwne.To absolutna prawda.Ta kobieta ma życie wypisane na twarzy.Zawsze ogląda się ja z ogromną przyjemnością.

Max

wszystko z Tobą ok, :) Ona naprawdę jest świetna aktorką :))

Max

Świetna aktorka to mało powiedziane - ona jest wybitna. Dla mnie jest taką samą postacią jak choćby Meryl Streep - wszechstronna, uhonorowana, w zasadzie można powiedzieć, że spełniona aktorska, a przy tym bardzo skromna. Obie zresztą starzeją się z godnością. Jedynym minusem dla mnie jest dobór ról czasami vide Mamuśki czy Bulionerzy, ale swoją grą podnosi poziom tych produkcji. Nie pamiętam czy dobrze kojarzę, ale Panią Stanisławę kształciła min. Ryszarda Hanin, ja widzę między nimi pewne zbieżności. Z aktorek młodszego pokolenia podobną klasę pokazuje Kinga Preis. A kilka ról Pani Stasi jest Oscarowych.

Max

W starych filmach to i popatrzeć też było na co, a talent, jak to talent - się ostaje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones