Stanisława Celińska

7,9
17 394 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Stanisława Celińska
Anaissa

Agnieszka Niechcic w Nocach i dniach
Nauczycielka w Alternatywach 4 (kocham ten serial)
Lusia w Nie ma róży bez ognia
ciotka Czarka w 13 posterunku
Janina Kubiak w Samym życiu
Halina Czajka w Mamuśkach.
Najbardziej podoba mi się w rolach komediowych

kinomanka_13

Niezapominajmy również o jej roli w 1 odcinku "Miodowych Lat" pt "Robot kuchenny" jako Gosposia i jej słowa "no dobra" :-)
Wogóle pani Celińska to wspaniała aktorka, która świetnie się sprawdza w komediach.

kinomanka_13

Halina Czajka w Mamuśkach.
Fuks Pani Poznańska, sąsiadka Aleksa
Pieniądze to nie wszystko Pani Ala
Zebra z klasą Koza genialny dubbing

Anaissa

"Pieniądze to nie wszystko".

Proca

Zgadzam się w 100%. Ale polecam obejrzeć ''Brancz'' Juliusza Machulskiego. Z rolą główną pani Stanisławy zagrała w nim fenomenalnie.

Anaissa

Mi się najbardziej podobała w Krajobrazie po bitwie. Ale była z niej lasencja, o ja pierniczę.

Bodzepor

Z tych nowszych wcieleń zdecydowanie Mamuśki genialna rola i teksty Halinki :) druga to pani Ala w komedii "Pieniądze to nie Wszystko". Ma kobieta talent uwielbiam ją.

Anaissa

Pani Ala "Pieniądze to nie wszystko" :D
Halina Czajka "Mamuśki" :D

karolyn17

przypomniała mi się jej rola w koglu moglu II genialnie tam zagrała jak o tych baranach mówiła.

Anaissa

Ja zakochałam się w tej wspaniałej kobiecie i wielkiej aktorce śledząc jej role w serialu "Bez Tajemnic".
Stworzyła tam kreacje na miarę Oskara podejrzewam, że gdyby serial wyprodukowano w Stanach Zjednoczonych
Pani Stanisława zdobyłaby główną nagrodę dla najlepszej aktorki serialowej w kategorii aktorka dramatyczna.
Taki talent zdarza się bardzo rzadko, a my Polacy nie potrafimy docenić tego co mamy, ale na szczęście widzę,
że w rankingu na Filmweb pozycja Pani Stasi idzie w górę i oby dalej rosła.
Życzę Jej dużo zdrowia, bo sukcesy przyjdą same :)

yosha69

Oj tak, genialnie wygrana rola.Właśnie oglądam ten serial i chyba to jest najlepszy wątek tego serialu
Dla mnie Pani Stanisława to obok Ryszardy Hanin najlepsza aktorka charakterystyczna.

Ewako

Wczoraj oglądałam wszystkie odcinki z Jej udziałem. Nie mogłam się oderwać od telewizora. To istna perełka. Zgadzam się, że gdyby to był serial amerykański zdobyła by nagrodę Emmy.

Anaissa

Wszystkie sa na wysokim poziomie! Moja ulubiona to Agnieszka- Noce i dnie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones