Maciej MaciejewskiII

7,6
180 ocen scenariuszy
powrót do forum osoby Maciej Maciejewski

Wypada mi tylko pogratulowac - dawno zaden serial nie przykul mnie tak do ekranu jak wlasnie Glina. Swietna obsada i rezyseria + klimatyczna muzyka - to wszystko jednak bez bardzo udanego scenariusza nie pociagneloby calosci. Niezly pomysl na dziejace sie rownolegle watki uzupelniane glownym zajmujacym caly sezon. Gratulacje Panie Macku ! Czekam na wiecej.

Batman_7

Świetne dialogi. Moim zdaniem, nawet genialne. Świetnie opowiedziane historie kryminalne-nie powstydziłby się ich żaden dobry kryminał - przyznam, że był sceny, które oglądałem w mocnych nerwach. Nie przypadły mi do gustu historie poboczne, te życia prywatnego gliniarzy. Te sceny w szpitalu - nuda("Na dobre i na złe" w filmografii to nie przypadek). Na szczęście pod koniec pierwszego sezonu zrobiło się ich mniej. Mam wielką nadzieję, że ten Pan coś jeszcze napiszę. Może być kolejny serial kryminalny. Ma ten Pan niewątpliwie ( w moim odczuciu) wielki talent do tego typu historii.

Batman_7

Niestety, jedyną "nagrodą" był nakaz pochlastania scenariusza do II sezonu i uziemienie III-go...

To jest TVP, to jest Polska - tu nieprzeciętność kłuje w ślipia i zawadza...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones