PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=689}
6,6 7 402
oceny
6,6 10 1 7402
Pestka
powrót do forum filmu Pestka

Janda

ocenił(a) film na 3

rozczarowała mnie interpretacją Postaci. Jestem fanką książki, dlatego może film odebrałam bardzo żle, Po prostu Janda nie pasuje mi do Agaty Anki Kowalskiej. Kto czytał wie o co mi chodzi!

ocenił(a) film na 4
GaGa_8

Zgadzam się z Tobą, czytając "Pestkę" całkowicie inaczej wyobrażałam sobie Agatę. Książka zrobiła na mnie ogromne wrażenie, ekranizacja bardzo zawiodła...

Josephin_

Film 'Pestka' nie jest EKRANIZACJĄ powieści. Wykorzystał tylko MOTYWY zawarte w niej. Sama nie czytałam 'Pestki', ale pierwsze co mi się rzuciło w oczy w początkowych napisach, to właśnie wzmianka o samych motywach. Nie było mowy o tym, że to ekranizacja. Pani Janda nie chciała przenosić książki na ekran, tylko zrobić z tą historią coś swojego.

ocenił(a) film na 4
GaGa_8

Nie znam książki, ale Janda w tym filmie jest fatalna, rozhisteryzowana, głośna i nieprzekonująca. Zdecydowanie jedna z najgorszych ról, po której zastanawiałam się czy ona w ogóle umie grać inaczej i jest dobrą aktorką. Na szczęście w ,,Rewersie" się zrehabilitowała.

epilenka

Ale TA kobieta taka ma właśnie byc. Głośna, rozhisteryzowana. Czterdziestolatka, która na swojej drodze spotyka miłosc, której już nie oczekiwała spotkac. Dla mnie walka wewnętrzna pokazana fenomenalnie. Książka niesamowita, film jeśli nie oczekiwac od niego bycia ekranizacją, również.

ocenił(a) film na 9
epilenka

to długo musiała czekać na rehabilitację

efka__

Tak,książkę czytałam 7 razy i zawsze mnie fascynowała,film to zupełnie inna bajka

ocenił(a) film na 4
GaGa_8

ja nie czytałam, ale chyba przeczytam, bo film okropny, niespójny, Janda sobie chciała chyba udowodnić, że jeszcze może...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones