PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=689}
6,6 7 409
ocen
6,6 10 1 7409
Pestka
powrót do forum filmu Pestka

Nie wiem czy tylko ja zauważyłam niemogące być przypadkiem ogromne podobieństwa między Agatą i Anką Kowalską. Agata - czarne włosy, mała krągła głowa, ogólnie "mała" twarz, zielone "kocie" oczy, ładna figura, ciemna , zawsze opalona skóra, zawsze zrobiona "na bóstwo", czarne brwi. Matka imieniem Zofia, mieszkała w Warszawie ale wychowała się gdzie indziej. jest poetką, kocha czytać, żadko ma przy sobie pieniądze........

http://wyborcza.pl/1,76842,3790948.html

Anka Kowalska, również Matka nazywała się Zofia, wychowała się w Sosnowcu ale mieszkała też dość długo w warszawie, poetka (wiadomo). Uwielbia czytać , całymi dniami co zresztą można przeczytać na powyższej stronce którą podałam. generalnie - Agata od stóp po głów. Oczywiście zdjęcia są , kiedy jest już starszą kobietą, ale okiem wyobraźni można wygładzić zmarszczki, dodać blasku włosom i wcisnąć ją w czarną kieckę :)

Jestem zaskoczona taka odwagą pokazania siebie, swojej najintymniejszej "siebie" przez p. Annę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones