PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10011877}
5,6 10 632
oceny
5,6 10 1 10632
4,9 7
ocen krytyków
Listy do M. 5
powrót do forum filmu Listy do M. 5

Wątek

ocenił(a) film na 6

Czy ktoś wie dlaczego nie pociągnęli wątku miłosnego Wojkta z 4 części?

Ciapciusiek

Może dlatego, że ta babka wróciła do ex który ich odwiedził. Ale racja, trochę szkoda.

ocenił(a) film na 5
Ciapciusiek

Filmu jeszcze nie oglądałem , ale Agata zapewne wróciła do byłego męża , którego grał Pazura. A Wojtek patrząc po zwiastunie znów ma podobny wątek co wcześniej. Czyli kolejne dziecko , które go odmieni. Mnie bardziej dziwi brak Dusi(córka Agaty) Wojtek na koniec 4 części mówił , że zawsze będzie przy niej itp , a tu jej nie ma. Zresztą twórcy już dawno pokazali , że mają gdzieś poprzednie wątki. Wystarczy zauważyć ile znanych postaci z poprzednich części nie wróciło , a bohaterowie w ogóle o nich nie wspominają jakby nie istnieli. Np: całkowite olanie przybranej córki Wojtka. Ostatnio była wspomniana na początku 3 części , a na ekranie była w 2 części ostatni raz. Lub pierwszej córki Szczepana i Kariny i jej męża plus dziecka. W poprzednich częściach była i jej postać rozwijała się od pierwszej części , a po 3 nagle zniknęła i nie spędza świąt z rodzicami i siostrą , która urodziła się po trzeciej części

feliks35

Całe szczęście, że wycięli wątek tej dziewuchy, bo dawno mnie tak w filmie dziecko nie irytowało. W ogóle ten "związek" Z jej matką był absurdalny

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones