PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=698411}
6,1 3 345
ocen
6,1 10 1 3345
6,2 9
ocen krytyków
Letnie przesilenie
powrót do forum filmu Letnie przesilenie

Brawo. Nawet nasze filmy są 100 lat za murzynami. W telewizji zagranicznej też pewnie pokażą wcześniej niż w polskiej, tak jak Miasto 44.

ocenił(a) film na 7
Carlito78

To że data ma przypisane w nawiasie (świat) to nie oznacza, że nie mogła się ona odbyć w Polsce...i tak jest w przypadku tego filmu. Trochę krótkiego szukania i nie trzeba wtedy pisać głupich komentarzy na filmwebie.

ocenił(a) film na 6
konstar18

taaaa.... znalazl sie spec od madrych komentow... Polska moglaby byc swiatem, a kwiecien moglby byc wrzesniem - cie pierdo... looloo... calkiem niezle zes to sobie wykombinowal... Troche krotkiego wlaczenia mozgu i trowniez nie trzeba wypisywac takich malowanych babolow i zawracania ludziom dup... wiesz?

ocenił(a) film na 7
Wikus_Van_De_Merwe

Wystarczy wiedzieć, że polska premiera odnosi się do dystrybucji kinowej, a światowa to zazwyczaj festiwale (tak w Polsce też są festiwale!) lub inne premiery dla wybranych. Ja też polecam wgłębienie się w temat, a nie wnioskowanie na chłopski rozum. Kiedyś mówiono, że Ziemia nie jest okrągła. Pozdro.

ocenił(a) film na 7
konstar18

Ale mój błąd polega na tym, że zapomniałem, że 2 września to Festiwal w Motrealu, myślałem, że najpierw był na festiwalu w Gdyni (a to było 2 tyg później).

ocenił(a) film na 6
konstar18

doooobra taaam..... Nie kituj mi tu juz o wglebianiu sie w temat i co zazwyczaj jest zwyczajem - widze ze mlodociany jeszcze jestes i wiele w zyciu musisz sie jeszcze nauczyc... ale najpierw troche pokory.... To tylko twoja wylaczna interpretacja, ze ten swiat to zazwyczaj tylko jakies festiwale - ja nie jesem z Polski i u mnie juz on lecial od pazdziernika '15 w kinach programowych (arthouse), a wlasmie od dzisiaj 20.05.16 (w sieci juz od poczatku maja) jest juz do nabycia jako bluray (17 EUR), dvd (14 EUR) lub jako stream w amazon video (4 EUR)... http://www.amazon.de/Unser-letzter-Sommer-Jonas-Nay/dp/B018MLNGJA ... Alles klaro?
Ale sie nie musisz na mnie juz tak dasac - ja nic do Ciebie wcale nie mam - odpisalem ci tylko w podobnym stylu na ta twoja zaczepke - moim zdaniem zupelnie niepotrzebnie pyskata i to w sumie tylko tyle. Mozna komus odpowiedziec przeciez bez jakis personalnych zaczepek, ktore moga przeciez kogos urazic. Napisales mu ze jego komentarz jest glupi - nadal jestes przekonany, ze twoj byl taki madry? Kapujesz?

Wikus_Van_De_Merwe

Mądrze napisane, konstar18 "ma (niby?) łeb na 500 punktów" i wydaje mu się, że reszta bez "łba" to motłoch.

ocenił(a) film na 6
konstar18

Jakby ktos chcial - tu pare streamow z Niemiec - http://www.stream-oase.tv/movies/3450159-unser-letzter-sommer-summer-solstice .... Oczywiscie po niemiecku - ale na upartego mozna obejrzec bo jest duzo po polsku....

Carlito78

Rozwaliło mnie to... hahahahahhah

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones