PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=495342}

Beast Stalker

Ching Yan
7,0 189
ocen
7,0 10 1 189
Ching Yan
powrót do forum filmu Ching Yan

Lubię takie kino ale film z początku niezbyt przypadł mi do gustu... pod koniec długo jeszcze szukałem szczęki na podłodze. Trzymający w napięciu, świetnie nakręcony, bardzo klimatyczny, bez jakichś głupot, z przesłaniem i polotem... brak mi słów, totalne zaskoczenie. Genialny film, polecam wszystkim ,,nieco ambitniejszym'' widzom.

PS.) Dante Lam, koniecznie muszę ,,poznać'' gościa....

ocenił(a) film na 9
Zbrojny

zgadzam się
coraz lepiej :)
oby tak dalej jestem pod wrażeniem tego filmu
ale może nie aż 10/10 spokojnie 9/10

ocenił(a) film na 7
Zbrojny

Mnie też bardzo się podobał. Dla mnie osobiście do obejrzenia jeden raz ale za to raz a dobrze. Miejski syf, smród i wybijający kibel - w to wszystko zostaje wciągnięta córeczka ślicznej jak z obrazka pani prokurator. Dla każdego miłośnika kina azjatyckiego pozycja obowiązkowa.

ocenił(a) film na 4
seawater

ludzie nie rozśmieszajcie mnie ze swoimi ocenami po 10/10 i 9/10 film co najwyżej przeciętny nic specjalnego a wy się podniecacie jakby było czym zbrojny jeśli ten film to dla Ciebie arcydzieło to śmiem wątpić że z tobą wszystko ok

ocenił(a) film na 10
norania0

Potwierdzasz pewne stereotypy moja droga*, ale przynajmniej łapiesz się na taryfę ulgową ;-) Nie chodzi mi tu o twoją ocenę tego filmu ale ogólną ,,głębie wypowiedzi''. Żaden film nie musi być arcydziełem (definicje też są tu różne) żeby zasłużyć na 10/10, wystarczy że ,,Ujmie'' czymś widza, zapadnie w pamięć i zachwyci - nie zgadzasz się? Trudno, moim zdaniem np. Leon Zawodowiec to prawdziwa beznadzieją, jeden z bardziej przereklamowanych bubli wszach-czasów.

PS.) Miło jednak że dałaś mi wielką literkę w swojej dziecinnej zaczepce (o gustach się dyskutuje ale z klasą).

*optymistycznie zakładam że to, całkiem ładne i urocze, zdjęcie jest twoje

Zbrojny

Są tam jakies walki wrecz?

ocenił(a) film na 10
Pijany_Mistrz

Są, całkiem ciekawe choć nie jest to typowy ,,karate film'', mi się podobało.

Zbrojny

możecie mi powiedzieć gdzie to mozna obejrzeć?

ocenił(a) film na 7
Zbrojny

obejrzyj sobie a-jeo-ssi to ci wtedy szczęka opadnie

ocenił(a) film na 10
pklo01

Dzięki, taki właśnie mam zamiar bo zapowiada się ciekawie, twierdzisz może że lepsze od tego co mamy tutaj? :) Me-gusta dobre kino z Azji...

Martys1994, nie wiem czy jest gdzieś online - jak już to angielsku w najlepszym przypadku. Z takimi filmami nie ma lekko, sam polecam e x s i t e albo szarpnąć się na c h o m i k a (w sumie podstawowy sms to symboliczna opłata).

ocenił(a) film na 7
Zbrojny

dla mnie dużo lepszy choć podobna tematyka

pklo01

trochę mnie raziły w tym filmie dość pretensjonalne zbiegi okoliczności - ale azjaci tak lubią
ogólnie bdb kino
potwierdzam - a-jeo-ssi sporo lepszy

ocenił(a) film na 10
ArEZ

Zgadzam się... A-jeo-ssi to lepszy film. Jednak Ching Yan bardziej mi się podobał, może przez efekt zaskoczenia... nie obiecywałem sobie wiele. Oby jak najwięcej takich filmowych dylematów... Amerykany wysiadają :)

Zbrojny

Zobacz sobie Exiled - Johnniego To. Najbardziej stylowy film z Hongkongu jaki powstał. Sergio Leone, Tokyo Drifter i cygarowy gang, a w obsadzie same sławy jak Anthony Wong czy Simon Yam.

ocenił(a) film na 10
Moondog

Chyba jestem jakiś dziwny ale ,,Wygnani'' podobali mi się znacząco mniej niż oba wymienione wyżej filmy, tak na 8-. Przy czym nie mogę uczciwie stwierdzić które dzieło jest tu lepsze/gorsze - te oceny to kwestia wyłącznie gustu. Swoją drogą spore mam braki w temacie, że o nowościach nie wspomnę. Polecicie coś dobrego z Azji? :) (precyzować chyba nie muszę)

Zbrojny

Polecam wszsytkie gangsterskie filmy o triadzie od Johnniego To i innych reżyserów, wyprodukowane przez Media AsiaiMilkyway Image -praktycznie nic złego nie zrobili (a że dorabiają od czasu do czasu komedią romantyczną ? jakoś dorabiać trzeba)

Dla mnie Wygnani są niesamowici, jakby Sergio Leone żył dzisiaj to zrobiłby podobny film - powolny, stylowy - kwintesencja klasy!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones